با سلام و احترام

تدریس خاص ریاضیات و فیزیک کنکور و ارائه روشهای تست زنی ذهنی توسط دانشجوی دکتری برق

پس از سالها که بصورت خصوصی تدریس می کردم با اصرار والدین داوطلبینم و نیز داوطلبین ساکن در شهرستان تصمیم گرفتم تدریسم را بصورت مجموعه فیلم ضبط کنم. روشهای تدریس من خاص و تقریبا همگی ذهنی هستند. مطالب مشاوره ای که بیان می کنم همگی ناب و خاص هستند.

نیم ساعت هم برای تست و اینکه ببینید تدریس بنده به چه صورت است، رایگان در خدمتتون قرار داده میشه؛ یعنی فقط اگر پیام بدهید یا تماس بگیرید نیم ساعت از جلسه حرکت شناسی در خدمتتان قرار می گیرد به این صورت که لینک فرستاده شده و دانلود می فرمائید.

توصیه می کنم حتما برای یکبار رایگان امتحان کنید هزینه هر یک ساعت کمتر از ده هزار تومان

باور نکردنی؛

تمام مبحث مثلثات فقط بیست و پنج هزارتومان!

تمام مبحث حرکت شناسی فقط سی و پنج هزارتومان!

تست هم رایگان؛

پس منتظر چی هستی داوطلبِ گلِ کنکوری حتما امتحان کنید

بقیه مباحث در حال ضبط است

حل تمام تیپ تستها که دیگر به هیچ جزوه آموزشی نیاز ندارید

تماس:

09387425794

099528608

مجموعه فیلم‌های آموزشی مشاوره‌ای دکترهادی

مجموعه فیلم‌های آموزشی مشاوره‌ای دکترهادی؛ تقریبا رایگان!!! جلسه آزمایشی کاملا رایگان!!!!

تدریس ,تمام ,تست ,ساعت ,کنم ,خاص ,حرکت شناسی ,می کنم ,نیم ساعت ,امتحان کنید ,پنج هزارتومان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مستر Naghdoon bit724 ساعته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اندروید ها طرفداران نینا ویلیامز فروشگاه بیگ سایز کاراگول - KARAGUL محفل عاشقان سید علی رین گراف | RainGraph.ir daryacomputerg